top of page

O nas i naszej muzyce

Tak zaczęła się nasza historia

Zespół muzyczny AMATI to skład powstały już w 2000r - dwa wokale żeńskie plus wokal męski. Zajmujemy się profesjonalna oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez, takich jak:
- wesela
- studniówki
- zabawy
- dancingi
- imprezy okolicznościowe, firmowe
ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE - Jesteśmy zespołem posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel, gramy wszystkie utwory - zarówno te starsze, jak i najnowsze hity z list przebojów, repertuar dobieramy zgodnie z gustami bawiących się gości.

ŚWIETNY WODZIREJ - dbający o wyśmienitą atmosferę na weselu. Nasze bloki muzyczne to minimum 5-6 kawałków, lecz oczywiście jeśli zaistnieje taka potrzeba - gramy o kilka więcej - jednym słowem kontrolujemy parkiet.

Przerwy: ok. 15 min między blokami muzycznymi.
Robimy świetne SHOW! W trakcie imprezy zapewniamy rozmaite konkursy i zabawy, w których nagradzamy zwycięzców pamiątkowymi upominkami. W ramach przyjęcia weselnego organizujemy oczywiście wszelakie zabawy oczepinowe oraz podziękowania dla rodziców.

O nas: O nas
O nas: Członkowie zespołu
duze 7.jpg

Ola

Wokalistka

Ola jest w zespole od samego początku i pełni rolę głównej wokalistki. W opinii naszych Klientów Ola ma bardzo ciepłą i przyjemną barwę głosu a jej skala pozwala na podejmowanie się naprawdę ciężkich wyzwań muzycznych. Prywatnie Ola spełnia się w roli żony, mamy a od niedawna również pracodawcy.

bottom of page